Zanim zamówisz

  1. Co do zasady nie podpisuję umów w wersji papierowej. Jeśli jednak masz takie życzenie, mogę zrobić wyjątek, musisz jednak zasygnalizować taką potrzebę.
  2. Cennik zamieszczony na stronie nie jest ofertą. Wiążące są ustalenia, które podejmiemy mailowo.
  3. Rozliczam się przez Useme, więc faktury będą sygnowane logo tego odbiorcy płatności.
  4. Ja decyduję o tym, czy dane zlecenie przyjąć, czy nie. Moim wyłącznym prawem jest uznawanie zleceń za warte realizacji lub nie, a powody przyjęcia i odrzucenia zleceń są subiektywne i nie muszę się z nich tłumaczyć.
  5. Pracuję według przesłanych wytycznych. Mogę przesłać brief lub dodatkowe pytania, natomiast nie uważam tego za swój obowiązek – jeśli uznam, że otrzymane wytyczne są wystarczające do stworzenia tekstu, nie będę zadawał dodatkowych pytań.
  6. W każdej chwili możesz napisać i zapytać o postępy, zmienić wytyczne, poprosić o przyspieszenie terminu czy po prostu pogadać i zadać dowolne pytania. Pomogę, jeśli będę umiał, a jeśli cokolwiek zmieni to w realizacji zlecenia – dam znać.
  7. Przekazanie praw autorskich następuje zgodnie z podjętymi ustaleniami i jest zaznaczone na fakturze lub dokumentach do niej dołączonych.
  8. Nie pracuję w myśl zasady „klient nasz pan”.
  9. Zlecenia wykonane są chronione prawem autorskim, ale zastrzegam sobie prawo do ich wykorzystania w celu promocji własnej. Sprowadza się to do prezentacji ich w portfolio. Jeśli sobie tego nie życzysz – daj mi znać w dowolnym momencie.