Pytania i odpowiedzi

Chcę założyć zamówienie. Jak mogę to zrobić?

Najprościej będzie po prostu napisać do mnie e-mail z zakładki kontakt. Opisz swoje potrzeby i wymagania, a ja odpowiem, przedstawiając konkretną wycenę lub zadając dodatkowe pytania, które pozwolą nam zacząć owocną współpracę.

Ile czasu będę oczekiwać na zamówienie?

Trudno powiedzieć – zwykle realizuję zamówienia na bieżąco, ale to branża trochę sezonowa. Termin realizacji podam Ci na pewno w mailu z wyceną. Jeśli zależy Ci na priorytetowej realizacji, często mogę zmienić kolejność pisanych artykułów, żeby obsłużyć Cię w pierwszej kolejności. Daj znać!

Czy muszę wpłacać zaliczkę?

Rzadko wymagam zaliczek, a jeszcze rzadziej – umów. To jednak kwestia do ustalenia. Przy niewielkich zleceniach nie ma potrzeby wpłacania części wynagrodzenia z góry. Kwestie finansowe zawsze możemy ustalić indywidualnie.

Czy mogę zgłosić poprawki?

Oczywiście! Każdy tekst jest objęty pełną gwarancją, jednak podstawę do nieodpłatnych poprawek stanowią wytyczne, które mi przekażesz. Naprawię każdy swój błąd, ale pod warunkiem, że wcześniej ustalimy, jak ma wyglądać tekst. Takie poprawki mogę wprowadzać nieodpłatnie do chwili, w której będziesz zadowolony z artykułu.

Jak się rozliczymy za tekst?

Na każde zlecenie wystawiam fakturę VAT. Możemy wspólnie ustalić dogodny termin płatności – standardowo wynosi on kilka dni. W przypadku dłuższej współpracy możemy rozliczać się raz w miesiącu, raz w tygodniu albo wtedy, kiedy poprosisz o fakturę – w tym zakresie jestem bardzo elastyczny.

Zapłaciłem w terminie – dostanę zniżkę na kolejne teksty?

Szczerze? Na Twoim miejscu bym na to nie liczył. Ustalamy cenę na początku, a ja nie dam się nabrać na „przewiduję dłuższą współpracę”. Moje ceny i tak nie są wysokie, dlatego jedyne, co mogę obiecać, to niepodnoszenie ceny częściej niż raz w roku.

Czy mogę prosić o darmową próbkę tekstu?

Jeśli chcesz, żebym napisał tekst próbny, skontaktuj się ze mną. W większości przypadków nie zgodzę się na tekst za darmo, ale są zlecenia, które naprawdę mnie wciągają i które chcę zdobyć nawet za cenę darmowego tekstu próbnego.

Co jeszcze powinienem wiedzieć?

Jeśli Ty nie wiesz, to jakim cudem ja mam wiedzieć? Mogę Ci powiedzieć jeszcze, że wszystkie teksty są zawsze unikalne i – jeśli sobie tego życzysz – zoptymalizowane pod SEO. Maila sprawdzam 3 razy dziennie, więc nie będziesz długo czekał na odpowiedzi, ale raczej nie skontaktujesz się ze mną telefonicznie. Jeśli ta forma kontaktu jest Ci z jakichś względów konieczna, daj mi znać, a prześlę Ci numer lub zadzwonię.