Kontakt

Możesz skontaktować się ze mną przez formularz poniżej. Podaj w miarę możliwości szczegółowy opis swoich potrzeb – kontakt telefoniczny wcale mi nie pomaga, więc załatwmy sprawy szybko.

Telefony i komunikatory

Nie zaczynam pracy od rozmowy telefonicznej, ponieważ niczego mi ona nie ułatwia. Najpierw zarysuj zadanie w mailu lub przez formularz, a jeśli sprawa będzie wymagała konsultacji telefonicznych, wtedy możemy wymienić się numerami.

Wszystkie wytyczne do pracy powinny być przesłane w formie elektronicznej – rozmowa telefoniczna nie wystarcza ani mi, ani Tobie, do szczęśliwego prowadzenia współpracy. Nie będę od niej uciekał, ale podstawą do oceny zgodności tekstu z zamówieniem będzie zawsze zapis konwersacji na mailu albo WhatsApp lub Telegram.

Spotkania osobiste

Od tych też nie uciekam, ale i za nimi nie przepadam. Możemy spotkać się w Toruniu, a jeśli poza nim – musisz pokryć koszty mojego przejazdu. I tak najpierw do mnie napisz i przedstaw swój problem. Jeśli jednak jesteś zainteresowany szkoleniem copywriterskim lub z zakresu optymalizacji, wtedy ustalimy szczegóły indywidualnie.