Barter

Wypłata to zbędny krok. Zdecydowanie chętnie wchodzę w propozycje barterowe: jeśli oczekujesz jakości najwyższej z najwyższych i priorytetowej obsługi zlecenia, a także chcesz, żeby teksty były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości, oferta barteru jest właśnie dla Ciebie. Jak każdy człowiek, mam pewne potrzeby: odprowadzić auto do mechanika, kupić wór mąki, pojechać na wakacje, kupić żonie coś ładnego, sobie coś nieprzydatnego. I tak się to toczy.

Jeśli chcesz wystąpić z propozycją barteru – śmiało! Naprawdę na to czekam. Jestem prostym facetem, najlepiej czułbym się na wsi, więc elektroniką prawie na pewno mnie nie skusisz, ale lubię przeżywać, więc wymiana usługa za usługę jest często całkiem na miejscu. To przecież lepsze niż układ, w którym Ty płacisz mi, a ja biorę kasę i idę do Ciebie na zakupy.

Masz propozycję? Pisz!

Disklejmer: nie jestem influencerem, nie tylko nie żądam, ale wręcz nie życzę sobie propozycji wymiany usług i produktów o nierównej wartości. Tutaj jest cennik, skorzystaj z niego, żeby ustalić, czy będzie potrzebna dopłata w którąś stronę. Interesuje mnie uczciwa wymiana usług. Nie mam zasięgów, niczego poza usługami copywriterskimi nie mam Ci do zaoferowania.